Connects hoses to tools and attachments.
| Neck Size | 2 in |
| Material | PVC |
| Unit of Measure | Ea |
| Pieces | 1 Piece |
| Style | Friction Fit |
| Bends | Straight |
| Weight | 0.662 lb |
| Fits Hose ID | 2 in |
| Fits Connection | 1.5 in |
Complete the Connection