Connects two vacuum hoses together and/or connects hose to tools and attachments.
| Neck Size | 1.25 in |
| Type | 32 mm |
| Material | PVC |
| Unit of Measure | Ea |
| Neck Size (mm) | 32 |
| Color | Black |
| Weight | 0.045 lb |
| Fits Hose ID | 1.25 in |
| Fits Connection | 1.25 in |
Complete the Connection