Standard wet/dry pickup kit for commercial vacuums.
| Product Line | TUEC |
| Neck Size | 1 9/16 in |
| Type | 1 |
| Material | Other |
| Unit of Measure | Ea |
| Bristle Materials | Nylon |
| Squeegee Materials | Neoprene |
| Color | Gray |
| Coupling | ABS Plastic |
| Weight | 7.93 lb |
| Hose Type | All Plastic |
| Fits Hose ID | 1.5 in |