Connects hoses to the vacuum cleaner and/or tools and attachments.
| Neck Size | 2.25 in |
| Material | PVC |
| Unit of Measure | Ea |
| Color | Black |
| Weight | 0.092 lb |
| Hose Type | Wire-Supported/All Plastic |
| Fits Hose ID | 2.5 in |
| Fits Connection | 2.25 in |
Complete the Connection